Złota trójka Instagrama

Muzycy, celebryci i sportowcy korzystają z tej aplikacji, aby przybliżyć się do fanów. Zwłaszcza, że na popularności na Instagramie można zarobić. Łączność pomiędzy gwiazdą, a fanami pozwala na zaspokojenie potrzeb własnych i cudzych. Sprawdź, najpopularniejsze konta na Instagramie w 2021 roku. 

  • Taylor Swift – to piosenkarka, która zasłynęła z takich hitów jak: “Love Story”; “You Belong With Me”. Młodsi widzowie Instagrama mogą znać Taylor Swift z hitu “Shake it off”. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w wieku 14 lat. Na swoim koncie posiada aż 23 statuetki Billboard Music Awards. Posiada aż 10 nagród Grammy. Gwiazda muzyki pop na swoim Instagramie posiada aż 68,4 mln obserwujących.
  • Selena Gomez – to gwiazda muzyki pop. Swoją karierę zaczęła od muzyki contry. Selena Gomez jest znana z hitów tj. „Naturally”, „Who Says” i „Love You Like a Love Song”. Selena Gomez była aktorką znanych seriali dla młodzieży tj. Czarodzieje z Waverly Place, gdzie za rolę Alex Russo otrzymała nagrodę Emmy. Aktorka brała udział w filmach młodzieżowych m.in. Kopciuszek: Roztańczona historia oraz Program ochrony księżniczek. Na swoim Instagramie Selena Gomez posiada  68,1 mln obserwujących.
  • Kim Kardiashian – Swoją sławę zawdzięcza dzięki reality show – “Z kamerą u Kardashianów”, gdzie wraz z rodziną pokazuje swoje rodzinne życie. Od 2008 roku zajmuje się profesjonalnie modelingiem. Posiada kilka marek odzieżowych i butików m.in. ShoeDazzle i D-A-S-H. Kim posiada własną markę kosmetyczną – KKW BEAUTY. Na Instagramie posiada aż 62,2 mln obserwujących.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*